Wolvox ERP ile Her Şey Tek Ekranda

Wolvox ERP, firmaların içinde bulundukları sektörden bağımsız olarak tüm finans ve muhasebe süreçlerini baştan sona yönetebilmelerini sağlar. Ön muhasebeden giren bir işlemi, genel muhasebeden tekrar girmeye gerek kalmadan takip edebilme imkanı sunan Wolvox ERP, işletmelerin iş süreçlerini hızlandırarak karlılıklarını artırmalarına katkıda bulunur.

Esnek Yapı ve Kolay Kullanım

Wolvox ERP kullanıcılara kullanıcı dostu bir arayüz ve kişiselleştirilebilir bir yapı sunar. Sistem içerisinde yeni kullanıcı tanımlamak, çok şubeli firmalar için şube tanımlaması, menü kişiselleştirmesi gibi işlemler kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir. Ayrıca öğrenilmesi kolay yapısı ve diğer yazılımlarla entegre olabilen sistemi ile Wolvox, zaman kaybetmeden verim almanıza olanak tanır.

Wolvox ERP Modülleri

Wolvox ERP sistemi, her sektörden her firmanın ihtiyaçlarını karşılamak için pek çok modül bulundurur. Yazılım içerisinde desteklenen modüller ise şöyle; Cari, Cari2, Kasa, Stok, Stok2, Fatura, Çek-Senet, İrsaliye, Teklif, Sipariş, Döviz Takip, Döviz Bürosu Depo, Lokasyon, Banka, Kartoteks (Barkod basımı), Pazarlama, Seri No-Garanti Takip, Taksit Takip, Seri Senet Basımı, Servis, Üretim, Bonus Sistemi, Tüp-Su Takip, MRPII, CRM, Zincir Pazarlama.

7/24 Destek

Akınsoft Wolvox ERP sistemini firmanız için kullanmak istiyorsanız, tüm Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’ne hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Yazılımı kullanmaya başladıktan sonra da yaşayacağınız tüm problemlerde uzman destek ekibimizle her an çözümler üretmek için çalışıyoruz.

Teklif Al

Formu Doldurarak Hızlı Çözüme Ulaşın

Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Bu alanı doldurmalısınız