Süreçlerinizi Optimize Edin

Akınsoft Wolvox Otel ile otel içerisindeki ön büro, rezervasyon, kat hizmetleri ve santral hizmetleri gibi hizmetleri birbirine entegre edebilirsiniz. Tüm süreçlerin birbiri ile entegre olması da iş süreçlerinizi optimize ederek, karlılığınızı artırmanızı sağlayacaktır.

Müşteri Memnuniyeti

Akınsoft Wolvox Otel süreçleri entegre ederek, müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunmanıza olanak tanır. Artan müşteri memnuniyeti de elde edeceğiniz gelirlere doğrudan katkı yaparak, elde edeceğiniz karı artırır.

Akınsoft Otel Yönetimi Modülleri

Akınsoft Wolvox Otel Programı, ERP ile tam entegre, rezervasyon, resepsiyon, ön büro, odalar yönetimi, satış/kontrat işlemleri, ön kasa, CRM, departman haberleşme, bildirim hizmetleri, banket/organizasyon yönetimi, forecast raporları, gün sonu işlemleri, bloke işlemleri, xml raporları ve otel durum raporu modüllerini içerisinde barındırır.

7/24 Destek

Akınsoft Wolvox Programı’nın hem Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi satışları hem de satış sonrası destek hizmetleri için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Akınsoft Otel Yönetimi ile süreçlerinizi entegre ederek müşterilerinize sunduğunuz hizmet kalitesini artırın.

Program içerisinde bulunan hazır raporlar ile otel içerisindeki süreçleri rakamlar üzerinden analiz edin.

Programın kullanımda yaşayacağınız her tür sıkıntıda uzman kadromuz ile yanınızdayız.

Akınsoft Otel Yönetimi İçin
Bize Yazın

Hızlı Çözümler İçin Formu Doldurun

Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Bu alanı doldurmalısınız