İşletmenizi
Teknoloji ile Buluşturun

Akınsoft Wolvox Restoran Programı ile restoranlarda siparişlerin cep bilgisayarları ile alınmasından, siparişlerin mutfağa ve kasaya iletilmesine kadarki süreçlerin hepsini kapsayan geniş bir çözüm sunmaktadır. Akınsoft Restoran ile işletmenizdeki hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Akınsoft Wolvox Restoran sistemi sade tasarımı ve akıcı kullanıcı deneyimi ile herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir sistemdir. Bu nedenle, restoran içerisindeki personelinizin de programı kullanmayı öğrenmesi de oldukça hızlı ve kolaydır.

Akınsoft Restoran Modülleri

Akınsoft Wolvox Restoran Wolvox ERP ve Wolvox Otel sistemleri ile entegre olarak çalışır. Ayrıca, Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, Banka ve Adisyon modülleri ile de işletme içerisindeki birçok işlemi kolayca halletmenize imkan tanır.

7/24 Destek

Füme Bilgisayar, tüm Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’ndeki restoran, kafe, bar ve otel gibi işletmelere Akınsoft Wolvox Restoran Programı için satış ve teknik destek hizmeti sağlar.

Teklif Al

Formu Doldurarak Hızlı Çözüme Ulaşın

Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Bu alanı doldurmalısınız