Personel Devam Kontrol Sistemleri Nelerdir?

Personel devam kontrol sistemi, çalışanların vardiya giriş çıkışlarını tamamen otomatize edilmiş bir sistem üzerinden takip eden bilişim teknolojisi servisidir. Vardiya kontrolünün yanı sıra PDKS, kurum içerisinde çalışan yetkilendirmelerini, yetkili çalışanların belirlenen ofis kısımlarına, odalarına erişimleri gibi detaylı değişkenleri de belirler. Farklı uygulama modülleri olan PDKS, iş yeri yönetiminin tercihine göre parmak izi tanıma gibi daha yenilikçi çözümler ya da kart okuma sistemi gibi uygulamalarla PDKS kurulumunu gerçekleştirebilirler. Füme Bilgisayar, tüm donanım ve servis desteğini sağladığı PDKS hizmeti kapsamında, müşterilerinin kurumsal önceliklerini göz önünde bulundurarak insan kaynakları süreçlerinde yenilikçi adımlar atmalarına yardımcı olurlar.

Vardiya Denetim Sürecinizi Minimum Eforla Tamamlayın

Füme Bilgisayar olarak donanımsal ve yazılımsal olarak altyapısını sağladığımız PDKS, çok yönlü bir teknoloji hizmeti olmakla birlikte şirket içi personel ilişkilerine yeni bir soluk katacak çözümdür. Bu bağlamda Personel Devam Kontrol Sistemleri, insan kaynakları süreci açısından inovatif bir çözüm olmakla birlikte vardiya ve çalışan takip sürecini daha da kolaylaştırır. PDKS sayesinde insan kaynakları departmanı, vardiya takibine ayıracağı vakti ve eforu çalışanlara yararlı olacak faaliyetlere ayırarak samimi bir kurum kültürü oluşturulmasına yardımcı da olabilirler. PDKS sayesinde şirket için her çalışan sorumluluklarının farkında ve görev bilinciyle oluşturulan inovatif kurum kültürünün bir parçası olmaya odaklanır.

Personel Devamlılık Verinizi Dijitalde Güvenceye Alın

PDKS insan kaynakları ve muhasebe ile alakalı tüm işlemlerini dijitale taşıyan işletmelere personel etkileşimini de dijital üzerinden yönetmesine olanak verir. Bu bağlamda Füme Bilgisayar olarak sunduğumuz entegre PDKS hizmeti, çok personel devamlılığı, vardiya takibi gibi süreçlerin tüm verisini dijital üzerinde güvenli bir şekilde saklamanıza olanak verir. Dijital üzerinde saklanan personel devam verileri; ödenen maaş, mesai ücreti gibi giderleri de muhasebe altyapınızla eş zamanlı olarak işlemenize ve takip etmenize olanak verir.

Teklif Al

Formu Doldurarak Hızlı Çözüme Ulaşın

Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Bu alanı doldurmalısınız