İşletmenizi Bir Adım İleriye Taşıyın

Microsoft yazılımları firmaların işlerini yürütebilmesinde olmazsa olmaz yazılımlardır. Microsoft işletim sisteminden, Microsoft Office programlarına kadar onlarca yazılım ile işletmeniz içerisindeki eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

Lisanslı Ürünler

Microsoft ürünleri kullanan firmaların bu ürünleri lisanslı olarak kullanması zorunludur. Lisanssız Microsoft yazılımları kullanılan firmalar denetimler sonucu durumun tespiti ile cezai işleme maruz kalırlar. Siz de firmanız için hayati öneme sahip tüm Microsoft ürünlerinin lisanslı satışı için Füme Bilgisayar’dan destek alabilirsiniz.

Microsoft Yazılımları

Microsoft’un en çok kullanılan yazılımları Microsoft Office(Office 365) programları ve Windows 10 gibi işletim sistemleridir. Ayrıca Microsoft Azure, Microsoft Mesajlaşma Ürünleri, Microsoft Yazılım Envanter Yönetimi(SAM), Microsoft Hyper-V, Veri Tabanı Entegrasyonu ve diğer tüm Microsoft ürünleri firmaların farklı konulardaki ihtiyaçlarını karşılamak için lisanslı olarak kullanılır.

7/24 Destek

Tüm Microsoft yazılımlarının hem Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi lisanslı satışları hem de satış sonrası destek hizmetleri için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Teklif Al

Formu Doldurarak Hızlı Çözüme Ulaşın

Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Bu alanı doldurmalısınız