İşletmenizi Koruyun

Firmalara dair birçok işlemin bilgisayar ve internet kullanılarak yapıldığı günümüzde olası virüs problemlerinin firmalara vereceği zararlar oldukça büyük olabiliyor. Veri hırsızlığı, veri kaybı, dolandırıcılık, erişim kısıtlaması gibi çeşitli saldırılar şirketleri iflasa kadar sürükleyebilir. Bu nedenle de firma içerisindeki bilgisayarlarda antivirüs programları kullanarak firmanızı koruma altına almalısınız.

Lisanslı Antivirüs Programları

Firma içerisinde lisanssız olarak kullanılan antivirüs yazılımları, hiç antivirüs programı kullanmamaktan daha tehlikeli olabilir. Antivirüs programı görünümünde olan bazı zararlı yazılımlar, siz firmanızı korumaya çalışırken virüs görevi görebilirler. Bu nedenle, firmanız için lisanslı antivirüs kullanmanız şiddetle tavsiye edilir.

İnternet Korsanlarına Karşı Tam Koruma

Lisanslı antivirüs yazılımları dünyada güncel olarak yayılmaya başlanan tüm virüslere karşı yeni çözümler geliştirir ve güncellemeler ile firmanızı sürekli olarak koruma altında tutar. Eğer lisanslı olmayan bir antivirüs programı kullanırsanız, firmanızı yeni çıkan virüslere karşı savunmasız bırakmış olursunuz.

7/24 Destek

Tüm Microsoft yazılımlarının hem Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi lisanslı satışları hem de satış sonrası destek hizmetleri için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Teklif Al

Formu Doldurarak Hızlı Çözüme Ulaşın

Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Bu alanı doldurmalısınız