Yaşam Alanınızı Güvence Altına Alın

Kapı açma sistemleri, çok yönlü entegrasyon seçenekleriyle kullanım alanlarında güvenlik seviyesini interaktif bir şekilde üst düzeye çıkaran sistemler olarak öne çıkar. Kapı açma sistemleri, yüz tanıma sistemi, parmak okuma sistemi gibi teknolojilerle bütünleşik olarak yetkilendirilen kişilere giriş inisiyatifine sahip olduğu yapılardır. Bu bağlamda kapı açma sistemleri; ofislerde, sitelerde, apartmanlarda yaygınlıkla kullanılmaya başlayan yeni teknolojilerdir. Füme Bilgisayar olarak hayat ile iç içe teknoloji ilkesinden gücümüzü alıyor ve kapı açma sistemleri gibi yenilikçi ürünlerde en iyi hizmet deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz. Kartlı kapı açma sistemleri gibi geleneksel çözümlere odaklanan paketlerimizin yanı sıra göz ve yüz tanıma, parmak izi okuma gibi yenilikçi sistem paketlerimiz de mevcut.

Kart Okuma, Parmak izi ve Yüz Tanıma Sistemleri

Kapı açma sistemlerinde en yenilikçi teknolojilerden olan yüz okuma sistemleri, kullanım açısından kartlı sistemlere göre daha kolay bir deneyim vaat ederler. Hızlı ve pratik bir sistem olan yüz okumalı kapı açma sistemleri, güvenliği maksimum seviyeye çıkartırken kullanım zorluğunu minimum seviyeye indirir. Bu hizmet kapsamında kapıyı açacak olan kişinin yanında anahtar ve benzeri harici nesne taşımadan kapıyı açabilmesi diğer teknolojilere nazaran bu sistemin daha kullanışlı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde parmak izi tanımlı kapı açma sistemleri de, kartlı sistemlere nazaran daha modern ve daha kullanışlı sistemler olarak öne çıkarlar.

Veri Odaklı Giriş Çıkış Sistemleri

Füme Bilgisayar olarak altyapısını sağladığımız yenilikçi kapı açma sistemleri, güvenlik seviyesini arttırmakla birlikte giriş çıkışların kontrollü bir şekilde izlenmesine olanak da verir. Sisteme misafir olarak tanımlanan kişilerin hangi zaman dilimlerinde hangi sıklıkla giriş yaptıkları gibi veriler, yeni nesil kapı kilit sistemlerinin en verimli özelliklerinden biridir. Aynı zamanda güvenlik kamerası gibi harici sistemlerle de entegre çalışabilen yeni nesil kapı kilit sistemleri, olası tehlike durumlarında giriş çıkışların daha güvenli bir şekilde izlenmesine de ortam sağlamaktadır.

Teklif Al

Formu Doldurarak Hızlı Çözüme Ulaşın

Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Bu alanı doldurmalısınız