Dijital Çağda Veri Kurtarma ve Güvenliği Hizmetleri Neden Önemli?

Dijital çağda hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılar tüm bilgi akışlarını hard disk, USB bellek, Raid altyapıları, SSD bellekler, sunucu gibi altyapılarda aracılığıyla sağlamaktadır. Bu gibi altyapılarda ortaya çıkabilecek olan sorunlar nedeniyle saklanan bilgilerin erişilemez konuma gelmesi, veri kurtarma ve güvenliği hizmetlerinin profesyonel bir ihtiyaç olarak ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu bağlamda Füme Bilgisayar olarak sunduğumuz veri kurtarma ve güvenliği hizmetleri, müşterilerimizin tüm bellek donanımları ve sunucu altyapılarında saklanan ve kaybolma tehlikesiyle yüz yüze olan verilerini kurtarmaya yönelik çözümler olarak öne çıkmaktadır. Veri kurtarma ve güvenliği hizmetleri sayesinde, kurumsal ve bireysel müşterilerimiz donanımsal ortamdaki verilerine güvenli bir şekilde erişebilirler.

Ortak Klasörler ile Dosya Paylaşımı

Hem departman içinde hem de departmanlar arasında ortak çalışma klasörlerinin paylaşılabilmesine olanak veren sistemi ile iş akışına destek olur. Paylaşılan klasörlere online olarak ulaşılabildiğinden dosyalar arasındaki karışıklıktan da kurtularak her dosyaya istediğiniz zaman istediğiniz yerden kolayca erişebilirsiniz.

Görev Yönetimi

Exchange Mail ile çalışanlara bireysel ya da grup olarak görevler tanımlayabilir, bu görevlerin takibini kolayca yapabilirsiniz. Bulut sistemi üzerinden veri paylaşımına da imkan veren yapısı ile Exchange Mail, iş süreçlerinde verimliliği artırır.

7/24 Destek

Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’nde Exchange Mail Sistemleri hizmeti almak için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Teklif Al

Formu Doldurarak Hızlı Çözüme Ulaşın

Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Uygun!
Bu alanı doldurmalısınız
Bu alanı doldurmalısınız