Trex Dcas Yazılımları

Trex Dcas yazılımları her ölçekteki üretim yapan firma için üretim süreçlerini takip ve optimize etmeye yarayan çözümler sunar.

01

İşletmenizi Bir Adım İleriye Taşıyın

Trex Dcas yazılımları sürekli olarak gelişen ve üretim süreçlerinizi baştan sona yönetmenize imkan veren bir iş çözümüdür. Coca Cola günü dünya devi firmaların da kullanmakta olduğu Trex Dcas ile üretim maliyetlerinizi ve gerekli iş gücünü optimize ederek karlılığınızı artırabilir, bu sayede de firmanızı büyütebilirsiniz.

02

Kullanım Kolaylığı

Trex Dcas yazılımları üretim yapan her firmanın süreçlerine uyum sağlayabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca kullanıcı dostu arayüzü ve kullanım kolaylığı ile çalışanlarınızın da kolayca öğrenip kullanabileceği Trex Dcas yazılımları ile firmanız için geçiş süreci hiç de zor olmayacaktır.

03

Trex Dcas Modülleri

Trex Dcas, Andon Yönetimi, Kalite Yönetimi ve Temel Bakım Yönetimi gibi farklı modülleri içerisinde barındırır. Firmadan firmaya göre değişiklik gösteren alt / üst sistem tanımlamalarını da Trex Dcas ile kolayca yaparak yazılımı firmanız için işler hale getirebilirsiniz. Ayrıca, web ve mobil entegrasyonları ile firmanızın üretim süreçlerine dair anlık bilgilere her yerden kolayca ulaşabilir, analizler yapabilirsiniz.

04

7/24 Destek 

Trex Dcas yazılımlarının hem Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi satışları hem de satış sonrası destek hizmetleri için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • İşletmenizi Büyütün

    Trex Dcas yazılımları ile üretim süreçlerinizi optimize ederek, işletmenizi büyütebilirsiniz.

  • Hazır Raporlar

    Program içerisinde bulunan hazır raporlar ile işletmenizi ve üretim süreçlerinizi rakamlar üzerinden analiz edin.

  • Müşteri Desteği

    Programın kullanımda yaşayacağınız her tür sıkıntıda uzman kadromuz ile yanınızdayız.