Serwiss Online Servis Yazılımı

Serwiss Online Servis Yazılımı, teknik destek hizmeti veren firmaların tüm süreçlerini bulut üzerinden çalışarak yönetmesine imkan veren yazılımdır.

01

Bulut Teknolojisinin Özgürlüğü

Bulut üzerinden çalışan Serwiss ile teknik destek süreçlerinizi tüm cihazlardan ve nerede olduğunuzdan bağımsız bir şekilde yönetebilirsiniz. İnternet üzerinden çalışan sistemi sayesinde müşterilerin cihazlarının durumunu güncel olarak görüntülemelerine imkan veren Serwiss ile tüm süreçlerinizi ve performansınızı online olarak görüntüleyebilirsiniz.

02

Marka ve Model İstatistikleri

Servis hizmeti verilen cihazların marka ve model olarak ayrımını sistem üzerinden kolayca yapabilir, bu sayede marka ve model özelinde istatistikleri görüntüleyebilirsiniz. Servise giren her cihazın takibini Serwiss ile baştan sona kadar yapabilir, hatta geçmiş döneme dair bilgilere de sistem üzerinden her zaman ulaşabilirsiniz.

03

Müşteri Yönetimi

Teknik destek hizmeti alan müşterilerinizin geçmiş kayıtlarına ve cihazlar üzerinde yapılan işlemlere ulaşabilirsiniz. Böylelikle müşterilerinize dair bilgilerin bulunduğu bir veritabanına sahip olabilirsiniz. Ayrıca, müşterilerinizi kurumsal ve bireysel olarak ayırmanıza imkan veren yazılım ile iş süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Ek olarak, sms ve posta bildirimleri ile servis süreçleri ile ilgili müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz.

04

Yedek Parça Takibi

Teknik destek için kullanacağınız ürün ve yedek parçaları sisteme tanımlayarak stok durumunu ve yedek parça kullanım istatistiklerini takip edebilirsiniz. Böylece maliyetlerinizi optimize ederek karlılığınızı artırabilirsiniz.

  • Bulutun Gücü

    İnternete erişiminiz olan her cihazdan servis süreçlerinizi kolayca yönetin.

  • Karlılığınızı Artırın

    Tüm süreçlerinizi kontrol altına alarak maliyetlerinizi düşürün, karlılığınız artsın.

  • Destek

    Programın kullanımında yaşayacağınız tüm sıkıntılarda uzman kadromuz ile 7/24 destek sağlıyor olacağız.