Sanallaştırma Sistemleri

Sanallaştırma sistemleri, fiziksel bir sunucu üzerine birden fazla işletim sisteminin kurulması ile performansın artırılmasını sağlayan işlemler bütünüdür.

01

Yüksek Performans

Sanallaştırma kullanılan fiziki kaynağın çok daha verimli olarak kullanılmasını sağlar. Bu sayede sistem üzerindeki gereksiz yükler kaldırılır ve yüksek performans alınması sağlanır. Ayrıca sanallaştırma sayesinde fiziki sunucular daha verimli kullanılarak enerji tasarrufu da sağlanır.

02

Maliyetlerinizi Düşürün

Sanallaştırma tek bir fiziki sunucu üzerinde daha yüksek performansla ve daha esnek bir şekilde hizmet almanızı sağladığından donanım ve bakım gibi maliyetlerin de bir kısmından kurtulmanızı sağlar. Daha az fiziki sürücüye duyacağınız ihtiyaç ve var alan sürücüleri daha verimli kullanıyor olmanız maliyetlerinizde önemli bir düşüşe sebep olacaktır.

03

Yönetim Kolaylığı

Farklı noktalarda bulunan sunucular içerisindeki sistemleri yönetmek bir iş yükü gerektirirken, tüm sistemi tek bir sunucu üzerinde yönetmek oldukça kolaydır. Sanallaştırma sayesinde harcadığınız gereksiz iş yükünden kurtularak, iş yükünüzü hafifletebilirsiniz.

04

7/24 Destek

Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’nde firmanız için ihtiyaç duyduğunuz sanallaştırma sistemleri desteği için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • Performansı Artırın

    Sanallaştırma ile sunucularınızın verimliliğini artırarak teknik performansınız artırın.

  • Kolay Yönetim

    Sistemlerinizi tek bir sunucu üzerinden kolayca yönetin.

  • Müşteri Desteği

    Sanallaştırma ile ilgili tüm süreçlerinizde Füme Bilgisayar ile 7/24 destek alın.