Network Yazılımları

Network yazılımları şirket içinde ve açık alanlarda kullanılan ağ bağlantıları üzerinde kurulu olan ve veri akışını yöneten yazılımlardır.

01

Güvenli Veri Akışı

Şirket içerisinde akışı sağlanan verinin güvenliği oldukça önemlidir. Bu verinin dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı korunması için ise network yazılımlarının kurulması şarttır. Özellikle çalışan sayısı yüksek olan işletmelerde verinin güvenliğini sağlamak ancak bu yazılımların kurulumu ile mümkün olur.

02

Yüksek Performans

Firma içerisinde kullanılan internetin en verimli şekilde dağıtılması ve şirket için dosyaların en hızlı şekilde aktarımının sağlanması için network yazılımları kullanılır. ERP sistemleri gibi iş süreçlerini yöneten ve ağ üzerinden çalışan sistemlerin sorunsuz olarak çalışmaya devam edebilmesi için gereken ağ bandı ayrılması işlemi de yine network yazılımları ile yapılabilir.

03

Verimliliği Artırın

Kullanılan internet ve ağ kapasitesini en verimli şekilde kullanarak şirket içerisindeki kaynakların kullanımını optimize edebilirsiniz.Network yazılımları internet paylaşımı ve veri önceliklendirme gibi özellikleri ile şirket içerisindeki ağ süreçlerinizi en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.

04

7/24 Destek

Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’nde şirketler için network yazılımları ile ilgili hizmet almak için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • Hızlı ve Güvenli İnternet

    Network yazılımları ile şirket içerisindeki internet bağlantısını en verimli ve güvenli şekilde dağıtabilirsiniz.

  • Tam Kurulum

    Füme Bilgisayar ile network yazılım programlarını çalışır bir şekilde ve ek uğraş gerekmeden teslim alabilirsiniz.

  • Müşteri Desteği

    Network yazılımları kurulumu ve fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi ve destek için bize ulaşın.