Mobil Uygulama

Android ve iOS mobil cihazlar için ihtiyaç duyduğunuz uygulama yazılımı hizmetini Füme Bilgisayar ile uygun fiyat ve kalite güvencesi ile alabilirsiniz.

01

İşletmenizi Ulaşılır Kılın

İnsanlar artık internete bilgisayarlarından çok telefonlarından giriyorlar. Bu oran önümüzdeki yıllarda da hızla artmaya devam edecek. Bu nedenle firmalar mobil uygulamalar yazdırarak müşterilerine her daim ulaşmayı hedefliyorlar. Siz de müşterilerinize her daim ulaşmak ve onlar daha iyi bir hizmet sunmak için mobil uygulamalarınızı Füme Bilgisayar ile hemen yaptırabilirsiniz.

02

Uygun Fiyatlarla Mobil Uygulama Yazdırın

Mobil uygulama yazdırma fiyatları oldukça değişkendir. Özellikle hem Android hem de iOS için yazılacak olan uygulamalarda maliyetler oldukça yüksek olabilir. Ancak, Füme Bilgisayar mobil uygulama yazılımları için sunduğu uygun fiyatlar ile yüzünüzü güldürür.

03

Hızlı Mobil Uygulama Yazılımı

Füme Bilgisayar yılların verdiği tecrübe ile ihtiyaç duyduğunuz mobil uygulama yazılımını mümkün olan en kısa sürede tamamlayarak yayına almanıza destek olur. Böylece siz de müşterilerinize çok daha kolay ulaşarak zaman kaybetmeden satışlarınızı artırmaya başlayabilirsiniz.

04

7/24 Destek 

Değişen ve gelişen dünyada mobil uygulamaların gücünü kullanmak isteyen tüm firmalar için sunduğumuz mobil uygulama yazılım hizmeti ile alakalı bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • Güvenli

    Füme Bilgisayar ile mobil uygulama yazılımınızı güvenli hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

  • Uyumlu

    Yaptıracağınız uygulamalar tüm Apple ve Android ürünlerinde problemsiz olarak çalışır.

  • Müşteri Desteği

    Mobil uygulama yazılımı satın alma ve satış sonrası süreçlerinde yaşayacağınız her tür sıkıntıda uzman kadromuz ile yanınızdayız.