Microsoft Ürünleri

Füme Bilgisayar, Microsoft ürünlerini satın alabileceğiniz ve satış sonrasındaki süreçlerde destek alabileceğiniz yetkili bir firmadır.

01

İşletmenizi Bir Adım İleriye Taşıyın

Microsoft yazılımları firmaların işlerini yürütebilmesinde olmazsa olmaz yazılımlardır. Microsoft işletim sisteminden, Microsoft Office programlarına kadar onlarca yazılım ile işletmeniz içerisindeki eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

02

Lisanslı Ürünler

Microsoft ürünleri kullanan firmaların bu ürünleri lisanslı olarak kullanması zorunludur. Lisanssız Microsoft yazılımları kullanılan firmalar denetimler sonucu durumun tespiti ile cezai işleme maruz kalırlar. Siz de firmanız için hayati öneme sahip tüm Microsoft ürünlerinin lisanslı satışı için Füme Bilgisayar’dan destek alabilirsiniz.

03

Microsoft Yazılımları

Microsoft’un en çok kullanılan yazılımları Microsoft Office(Office 365) programları ve Windows 10 gibi işletim sistemleridir. Ayrıca Microsoft Azure, Microsoft Mesajlaşma Ürünleri, Microsoft Yazılım Envanter Yönetimi(SAM), Microsoft Hyper-V, Veri Tabanı Entegrasyonu ve diğer tüm Microsoft ürünleri firmaların farklı konulardaki ihtiyaçlarını karşılamak için lisanslı olarak kullanılır.

04

7/24 Destek 

Tüm Microsoft yazılımlarının hem Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi lisanslı satışları hem de satış sonrası destek hizmetleri için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • Lisanslı Ürünler

    Lisanslı Microsoft ürünleri ile olası cezai yükümlülüklerden kurtularak, firmanızı büyütün.

  • Geniş Kapsam

    Microsoft yazılımlarının geniş kapsamı ile firma içerisindeki tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayın.

  • Müşteri Desteği

    Programın kullanımda yaşayacağınız her tür sıkıntıda uzman kadromuz ile yanınızdayız.