Lisans Danışmanlığı

Lisans danışmanlığı, firma içerisinde kullanmış olduğunuz ya da kullanmanız gereken yazılımların lisans işlerinin en uygun maliyetlerle yönetilmesini sağlayan sistemdir.

01

İşletmenizi Bir Adım İleriye Taşıyın

Füme Bilgisayar, firma içerisinde bulunan tüm yazılımlarınız için gerekli lisans süreçlerini yöneterek siz ihtiyacınız olan lisansları en uygun fiyatlarla alma imkanı tanır. Ayrıca, lisansların yenilenme sürelerinin takibi, güncelleme ve bakım gibi hizmetlerini de sizin adınıza yapar. Bu sayede siz sadece kendi işinize odaklanabilir, lisanslar ile alakalı tüm işleri alanında uzman firmamıza bırakabilirsiniz.

02

Lisanslama Stratejisi

Teknolojinin hızla gelişmesi firmalara yeni yazılımlara ve lisanslara sahip olma ihtiyacı doğuruyor. Hangi lisansların eksik olduğu ve ne kadar bir maliyetle tamamlanabileceği gibi konular ise firmalar en çok zorlandığı konulardır. Füme Bilgisayar bu konudaki ihtiyaçlarınıza tam kapsamlı olarak cevap vererek, ihtiyaçlarınızı en uygun maliyetlerle karşılamanıza imkan tanır.

03

En Doğru Lisansı Seçin

Firmaların farklı alanlarda iş süreçlerini yönetebilecekleri yüzlerce yazılım bulunur. Bu yazılımlar içerisinde hangisinin şirket yapısına tam uyum sağlayacağı ise uzmanlık gerektiren bir konudur. Siz de lisans danışmanlığı hizmeti ile yazılım lisansları için en doğru tercihi yaparak alacağınız verimi artırabilirsiniz.

04

7/24 Destek 

Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’nde firmanız için ihtiyaç duyduğunuz Lisans Danışmanlığı hizmetleri için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • İşletmenizi Büyütün

    Doğu lisansları seçmek şirketinizi büyütmek için atılması gereken en önemli adımlardandır.

  • Kapsamlı Raporlar

    Lisans Danışmanlığı kapsamında firma içerisinde ihtiyaç duyulan lisanlarla ilgili sunulan kapsamlı raporlarla önünüzü görün.

  • Müşteri Desteği

    Programın kullanımda yaşayacağınız her tür sıkıntıda uzman kadromuz ile yanınızdayız.