Integre Aktarım Yazılımları

Integre; bayisi olunan ürün gruplarının programlarında tutulan verilen Netsis, Logo ve Akınsoft benzeri ERP programlarına güvenli ve hızlı bir şekilde aktarılmasını sağlayan yazılımdır.

01

İşletmenizi Bir Adım İleriye Taşıyın

Integre şirket içerisinde kullandığınız ERP yazılımları başta olmak üzere diğer tüm yazılımlarla da entegre çalışarak zaman kaybetmeden iş akışınızı sağlamanızı sağlar. Yapılan işlerin akışını ve takibini kolaylaştıran Integre sayesinde rakiplerinize karşı çok büyük bir avantaj sağlayabilirsiniz.

02

İşlem Güvenliği

Integre; cari aktarım, stok aktarım, fatura aktarım, banka aktarım ve özellikle kasa aktarım işlemlerinizde oluşabilecek olası mükerrer işlemlerin önüne geçer. Böylece şirket raporlamalarında çıkabilecek yanlış bilgileri de önler ve olası mali zararlara karşı korunursunuz. Özellikle büyüme eğiliminde olan işletmelerin artan işlem sayıları göz önüne alındığında bu süreçleri otomasyon ile çözülmesi oldukça önemlidir.

03

Hazır Raporlarla İşletmenizi Analiz Edin

İşletme içerisindeki süreçlerin doğru işlemesi ve olası hataların tespit edilerek düzeltilmesi firmaların karlılığı için oldukça önemlidir. Integre yazılımı içirişinde sunulan hazır ve ihtiyaca göre kişiselleştirilebilir raporlar ile firma içerisindeki süreçlerinizde daimi kontrole sahip olabilirsiniz.

04

7/24 Destek 

Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’ndeki firmalar için Integre yazılımlarının satışı ve satış sonrası desteği için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • Tek Noktadan Yönetim

    Integre ile işletmenizin tüm süreçlerini tek noktadan takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

  • Kapsamlı Raporlar

    Yazılım içerisindeki raporlarla istediğiniz süreç hakkında kapsamlı raporlara kolayca erişebilirsiniz.

  • Müşteri Desteği

    Programın kullanımda yaşayacağınız her tür sıkıntıda uzman kadromuz ile yanınızdayız.