E-Dönüşüm Hizmetleri

En basit anlatımla e-dönüşüm, bilginin, değerin, varlığın, girişimciliğin ve ihtiyaçların dijital dünyada gerçekleştirilmesi ve hız ile tasarrufun temel bir ihtiyaca evrilmesi olarak tanımlanabilir.

01

E-Dönüşümün Getirisi

Son yıllarda yapılan çalışmalarla e-fatura ve e-defter kullanımının girişimciler için zorunlu hale gelmesi ve devletin resmi politikasına dönüşmesi, yıllık 250 milyon faturanın e-faturaya dönüştürülmesini ve toplamda 500 milyon TL’ye yakın tasarruf elde edilmesini hedefliyor. Kağıda basılı faturaların ve evrakların üretiminden işlenmesi ve alıcılar arasında transferi nedeniyle oluşan maliyetin neredeyse tamamını ortadan kaldıran e-devlet, e-imza, e-fatura, e-arşiv, e-bilet gibi çalışmalarla asıl hedef, günlük hayatta 5 milyar TL’yi aşan bir tasarrufu sağlamak.

02

E-Dönüşüm Türleri

e-Arşiv

e-İrsaliye

e-Mutabakat

e-Defter

e-İmza

Kep

e-Bodro

e-Defter

e-Makbuz

03

E-Dönüşüm Avantajları

Her şey dijital ortama taşındığı için kağıt, baskı, posta ve arşivleme maliyetleri ortadan kalkar. Gereksiz iş yükü azalır, verimlilik artar, zamandan kazanılır, ticaret hızlanır. Odalar dolusu klasörlenmiş fatura arşivleri ve saklama masrafları tarih olur. Dijital dünyadaki anlık ve otomatik veri kaydı ile hata oranı azalır, kaybolma yaşanmaz, gerektiğinde eski evraklara saniyeler içerisinde ulaşılır. Kağıt kullanımı en düşük seviyeye indiğinden, her yıl yüzbinlerce ağacın kesilmesi engellenir.

04

Kimler Kullanabilir

Perakendeden enerjiye, eğitimden sağlık sektörüne, hizmet sektöründen imalat sektörüne kadar aklınıza gelebilecek tüm sektörlerde uygulanabilir.

  • Lisanslı Ürünler

    Lisanslı Microsoft ürünleri ile olası cezai yükümlülüklerden kurtularak, firmanızı büyütün.

  • Geniş Kapsam

    E-Dönüşüm Dijital dönüşümde hizmetlerin tamamı lokosyon gerektirmeden tüm hizmetler uzaktan tüm sürecler takip edilebilir

  • Müşteri Desteği

    E-Dönüşüm Hizmetlerimizin tümünde sizlere destek vermekten mutluluk duyarız.