Antivirüs Yazılımları

Antivirüs yazılımları işletmenizdeki bilgisayarları olası dijital saldırılardan ve veri hırsızlığından korumaya yarayan yazılımlardır.

01

İşletmenizi Koruyun

Firmalara dair birçok işlemin bilgisayar ve internet kullanılarak yapıldığı günümüzde olası virüs problemlerinin firmalara vereceği zararlar oldukça büyük olabiliyor. Veri hırsızlığı, veri kaybı, dolandırıcılık, erişim kısıtlaması gibi çeşitli saldırılar şirketleri iflasa kadar sürükleyebilir. Bu nedenle de firma içerisindeki bilgisayarlarda antivirüs programları kullanarak firmanızı koruma altına almalısınız.

02

Lisanslı Antivirüs Programları

Firma içerisinde lisanssız olarak kullanılan antivirüs yazılımları, hiç antivirüs programı kullanmamaktan daha tehlikeli olabilir. Antivirüs programı görünümünde olan bazı zararlı yazılımlar, siz firmanızı korumaya çalışırken virüs görevi görebilirler. Bu nedenle, firmanız için lisanslı antivirüs kullanmanız şiddetle tavsiye edilir.

03

İnternet Korsanlarına Karşı Tam Koruma

Lisanslı antivirüs yazılımları dünyada güncel olarak yayılmaya başlanan tüm virüslere karşı yeni çözümler geliştirir ve güncellemeler ile firmanızı sürekli olarak koruma altında tutar. Eğer lisanslı olmayan bir antivirüs programı kullanırsanız, firmanızı yeni çıkan virüslere karşı savunmasız bırakmış olursunuz.

04

7/24 Destek 

Firmanıza ve bütçenize en uygun lisanslı antivirüs yazılımlarının hem Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi satışları hem de satış sonrası destek hizmetleri için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • İşletmenizi Koruyun

    Bilgisayar kullanılan her firmanın antivirüs yazılımı kullanması tam koruma için tavsiye edilir.

  • Lisanslı Koruma

    Lisanslı antivirüs programları ile işletmenizi güncel tehlikelere karşı koruyun.

  • Müşteri Desteği

    Programın kullanımda yaşayacağınız her tür sıkıntıda uzman kadromuz ile yanınızdayız.