Akınsoft Stok Yönetimi

Akınsoft Stok Yönetimi, işletmenizin depo ve mağaza içerisinde bulunan stok durumunu ve stok işlemlerini tek bir ekran üzerinden yönetmenize imkan veren bir yazılımdır.

01

Depo Süreçlerinizi Hızlandırın

Akınsoft Stok Yönetimi ile işletmenizin manuel depo süreçlerini otomasyona dönüştürerek iş gücünden tasarruf sağlayabilirsiniz. Depo kaydı, depo transferi ve lokasyon işlemleri gibi süreçleri Akınsoft Stok Yönetimi ile kolayca yöneterek süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.

02

Kullanım Kolaylığı

Akınsoft Stok Yönetimi programı kullanıcılara sade ve kullanımı kolay bir arayüz sunar. Bu sayede hem çalışanların programa adaptasyonu kolaylaşır hem de yapılan işlemlerin hızı artar. Siz de işletmenizde Akınsoft Stok Yönetimi yazılımını kullanarak, iş performansını artırarak maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

03

Akınsoft Stok Yönetimi Modülleri

Akınsoft Stok Yönetimi, stok tanımlamaları, depo kaydı, paket tanımları, hizmet tanımları, depo transferi, birim tanımları ve lokasyon işlemleri gibi özellikleri içerisinde barındırır. Akınsoft Stok Yönetimi yazılımı bu geniş kapsamı ile tüm işletmelerin problemlerini çözer.

04

7/24 Destek 

Akınsoft Stok Yönetimi Programı’nın hem Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi satışları hem de satış sonrası destek hizmetleri için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • İşletmenizi Büyütün

    Akınsoft Stok Yönetimi, işletmenizin stok yönetimi ile ilgili ihtiyaçlarını çözerek hızla büyümenize imkan tanır.

  • Hazır Raporlar

    Geçmiş dönem stok işlemleri ve güncel stok durumu ile alakalı sağladığı hazır raporlar ile işinizi en doğru şekilde analiz etmenizi sağlar.

  • Müşteri Desteği

    Programın kullanımda yaşayacağınız her tür sıkıntıda uzman kadromuz ile yanınızdayız.