Wolvox Restoran Otomasyonu

Akınsoft Wolvox Restoran Programı ile restoran, kafe, bar, otel ve spa gibi adisyon ile çalışan işletmelere pek çok alanda çözümler sağlayan bir yazılımdır.

01

İşletmenizi Teknoloji ile Buluşturun

Akınsoft Wolvox Restoran Programı ile restoranlarda siparişlerin cep bilgisayarları ile alınmasından, siparişlerin mutfağa ve kasaya iletilmesine kadarki süreçlerin hepsini kapsayan geniş bir çözüm sunmaktadır. Akınsoft Restoran ile işletmenizdeki hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.

02

Kullanıcı Dostu Arayüz

Akınsoft Wolvox Restoran sistemi sade tasarımı ve akıcı kullanıcı deneyimi ile herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir sistemdir. Bu nedenle, restoran içerisindeki personelinizin de programı kullanmayı öğrenmesi de oldukça hızlı ve kolaydır.

03

Akınsoft Restoran Modülleri

Akınsoft Wolvox Restoran Wolvox ERP ve Wolvox Otel sistemleri ile entegre olarak çalışır. Ayrıca, Cari 1, Kasa, Stok 1, Fatura, Banka ve Adisyon modülleri ile de işletme içerisindeki birçok işlemi kolayca halletmenize imkan tanır.

04

7/24 Destek 

Füme Bilgisayar, tüm Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’ndeki restoran, kafe, bar ve otel gibi işletmelere Akınsoft Wolvox Restoran Programı için satış ve teknik destek hizmeti sağlar.

  • İşletmenizi Büyütün

    Akınsoft Restoran sistemi ile müşteri memnuniyetinizi artırarak, işletmenizi büyütebilirsiniz.

  • Android Cihaz Desteği

    Akınsoft Restoran sistemi android işletim sistemi kullanan tüm akıllı telefon ve tabletlerden kullanılabilir.

  • Müşteri Desteği

    Programın kullanımda yaşayacağınız her tür sıkıntıda uzman kadromuz ile yanınızdayız.