Wolvox Mağaza Otomasyonu

Akınsoft Mağaza Yönetimi, perakende satış yapan işletmelerin mağaza içerisindeki süreçlerini entegre bir şekilde ve kolayca yönetmelerini sağlayan bir yazılımdır.

01

İşletmenizi Bir Adım İleriye Taşıyın

Akınsoft Mağaza Yönetimi ile mağaza içerisindeki satış, iade, ön muhasebe ve stok gibi süreçlerinizi entegre bir şekilde yönetebilirsiniz. Özellikle büyümeyi hedefleyen işletmelerin atmaları gereken ilk adım olan Akınsoft Mağaza Yönetimi ile işletmenizin performansını artırabilirsiniz.

02

Kullanım Kolaylığı

Akınsoft Mağaza Yönetimi, oldukça kolay ve pratik bir arayüze sahiptir. Kullanıcı dostu arayüzü ile hem öğrenmesi hem de kullanması oldukça kolay bir yazılımdır. Bu sayede programı kullanmaya hemen başlayabilir, süreçlerinizi hızlandırarak karlılığınızı artırabilirsiniz.

03

Akınsoft Mağaza Yönetimi Modülleri

Akınsoft Mağaza Yönetimi yazılımı mağaza içerisindeki tüm süreçleri entegre edebilmenizi sağlayan modülleri içinde barındırır. Ayrıca, kullanacağınız diğer yazılımlarla da kolay entegre olabilen yapısı ile size ihtiyacınız olan esnekliği verir.

04

7/24 Destek 

Akınsoft Mağaza Yönetimi Programı’nın hem Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi satışları hem de satış sonrası destek hizmetleri için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • İşletmenizi Büyütün

    Akınsoft Mağaza Yönetimi yazılımı mağaza içerisindeki süreçlerinizi hızlandırarak, büyümenize katkı sağlar.

  • Hazır Raporlar

    Yazılım içerisinde bulunan hazır raporlar ile mağazanızı rakamlar üzerinden analiz edebilir, gereken adımları vakit kaybetmeden atabilirsiniz.

  • Müşteri Desteği

    Programın kullanımda yaşayacağınız her tür sıkıntıda uzman kadromuz ile yanınızdayız.