Akınsoft Hızlı Satış

Akınsoft Wolvox Hızlı Satış Programı, marketler, bakkallar, benzin istasyonları ve kantinler için çok yönlü satış çözümleri sunan bir yazılımdır.

01

İşletmenizi Bir Adım İleriye Taşıyın

Akınsoft Wolvox Hızlı Satış Programı marketler ve benzin istasyonları gibi perakende satış yapan işletmelere satış süreçlerini ve satışın akabindeki muhasebe süreçlerini kolaylaştıran çözümler sunar. Barkod okuma sisteminden, tüm döviz cinsleri ve ödeme yöntemleri ile tahsilat yapabilmeye kadar birçok çözüm ile Akınsoft Hızlı Satış, işletmenizi büyütmenizde çok önemli bir adım.

02

Kullanım Kolaylığı

Akınsoft Hızlı Satış Programı, herkesin kolayca kullanabileceği basit bir programdır. Bu nedenle de perakende sektöründeki işletmelerin geçişleri ve çalışanların programı öğrenmeleri oldukça hızlıdır. Ayrıca, kullanıcı ekleme ve yetkilendirme gibi özellikleri de sistem içerisinden güvenli bir şekilde yapılabilmektedir.

03

Akınsoft Hızlı Satış Modülleri

Akınsoft Hızlı Satış Programı ön muhasebe ile tam entegre olarak çalışır. Bu sayede işletmenizin ön muhasebe işlerini hızlı ve güvenli bir şekilde çözebilirsiniz. Bu da size muhasebe ile daha az uğraşarak, işinize odaklanma imkanı verir.

04

7/24 Destek 

Akınsoft Hızlı Satış Programı’nın hem Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi satışları hem de satış sonrası destek hizmetleri için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • İşletmenizi Büyütün

    Hızlı Satış Programı ile satış süreçlerinizdeki iş yükünü hafifleterek, işletmenizi bir üst seviyeye çıkarın!

  • Hazır Raporlar

    Program içerisinde bulunan hazır raporlar ile işletmenizi rakamlar üzerinden analiz edin.

  • Müşteri Desteği

    Programın kullanımda yaşayacağınız her tür sıkıntıda uzman kadromuz ile yanınızdayız.