Wolvox Genel Muhasebe

Akınsoft Genel Muhasebe, muhasebeci ve mali müşavirler için geliştirilen, çok kullanıcılı bir mali müşavir otomasyon yazılımıdır.

01

Muhasebe İşlemlerinizde Teknolojinin Gücünü Kullanın

Akınsoft Wolvox Genel Muhasebe programı ile muhasebeye dair gelir/gider bütçeleri, ayrıntılı gelir/gider tablosu gibi tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca, birçok kullanıcı için profil oluşturma ve yetkiler verme gibi özellikleri de etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

02

Kullanım Kolaylığı

Akınsoft Genel Muhasebe kullanıcı dostu arayüzü ile sisteme kolayca adapte olmanıza ve işlemlerinizi hızlıca yapmanıza imkan verir. Bu sayede iş yükünüzü hafifleterek daha az zamanda daha çok işlemi yapabilirsiniz

03

Geniş Özellik Yelpazesi ile Tam Kapsama

Akınsoft Genel Muhasebe yazılımı özelleştirilebilir menüsü, birden farklı sekmede çalışabilme imkanı ve döviz muhasebe gibi özellikleri ile yaptığınız işlerin tümünü kapsar. Ayrıca, ön muhasebe, demirbaş ve insan kaynakları programlarından genel muhasebeye fiş oluşturabilir, beyanname programında ise oluşturduğunuz fişlerden ilgili beyannamelerin hesaplanmasını kolayca yapabilirsiniz.

04

7/24 Destek 

Akınsoft Genel Muhasebe yazılımının hem Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi satışları hem de satış sonrası destek hizmetleri için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • Performansınızı Artırın

    Akınsoft Genel Muhasebe ile iş başına harcadığınız süre azalır, iş performansınız artar.

  • Hazır Raporlar

    Program içerisinde bulunan hazır raporlar ile muhasebe raporlarına kolayca erişebilirsiniz.

  • Müşteri Desteği

    Programın kullanımda yaşayacağınız her tür sıkıntıda uzman kadromuz ile yanınızdayız.