Akınsoft E -Ticaret

Akınsoft E-Ticaret, internet üzerinden satış yapabilmek için e-ticaret internet sitesi kurmak isteyen firmalara sunulan hazır e-ticaret yazılımıdır.

01

Akınsoft E-ticaret ile Zaman Kaybetmeden İnternetten Satış Yapmaya Başlayın

Günümüzde insanlar artık birçok ihtiyacını internet üzerinden temin ediyor. Siz de işletmenizi internet ile herkese ulaştırmak ve işletmenizi büyütmek istiyorsanız, bir e-ticaret sitesi kurmanız şart. Akınsoft E-ticaret size yıllarca uğraşıp büyük maliyetlere girmeden hazır e-ticaret sitesi kurma imkanı verir. Siz de internetin gücünü arkanıza alarak işletmenizi büyütmek istiyorsanız, hemen bize ulaşabilirsiniz.

02

Hızlı Kurulum ve Uygun Maliyet

E-ticaret sitesi kurmak oldukça emek ve uzman ekip çalışması gerektirir. Bu nedenle de sıfırdan bir e-ticaret sitesi kurmak oldukça maliyetlidir ve genelde yıllar sürebilir. Ancak Akınsoft E-ticaret ile internet sitenizi günler içerisinde hızlıca kurabilir ve bunu da oldukça uygun maliyetlerle yapabilirsiniz.

03

Akınsoft E-Ticaret Modülleri

Akınsoft E-ticaret; Sanal Pos, Online Ödeme, Cari extre modülü, Cari hareket fatura dökümü ve Sipariş modülleri ile tam bir hizmet sunar. Site içerisindeki uyumluluk ile dilediğiniz bankanın sanal posunu kullanabilir, taksitli alışveriş imkanı sunabilir ve stok bilgileri girmek gibi birçok işlemi sistem içerisinden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

04

7/24 Destek 

Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’nde bulunan ve Akınsoft E-Ticaret Yazılımı siparişi vermek isteyen tüm işletmeler için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • İşletmenizi Büyütün

    İşletmeler için günümüzün olmazsa olmazı e-ticaret sitesi ile işletmenizi bir adım öteye taşıyın.

  • Tüm Cihazlarla Uyumlu

    Akınsoft E-ticaret ile kurulacak olan siteler masaüstü, akıllı telefon ve tablet gibi tüm cihazlardan sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

  • Müşteri Desteği

    İnternet siteniz ile alakalı yaşayacağınız problemlerde uzman destek ekibimiz size yardımcı olmak için her daim yanınızda olacaktır.