Wolvox Akaryakıt Yönetimi

Akınsoft Wolvox Akaryakıt Otomasyonu, benzin istasyonlarında kullanılan Wolvox ERP programı ile tam entegre çalışan ve veri aktarımını sağlayan bir yazılımdır.

01

Tam Entegrasyon

Akınsoft Wolvox Akaryakıt Programı işletme içerisinde kullanılan otomasyon sistemleri entegre olarak çalışır ve Wolvox ERP ile veri entegrasyonu sağlar. Ayrıca, taşıt tanıma sistemleri ile yapılan işlemleri de ERP sistemine aktararak işinizi kolaylaştırır.

02

İş Gücünden Tasarruf Edin

Akınsoft Wolvox Akaryakıt Programı benzin istasyonlarında yapılan satışları ERP sistemine irsaliye olarak aktarma ve TURPAK otomasyon sistemindeki verilere ERP sistemine aktarma gibi işlemleri otomatik olarak yapar. Böylece gereksiz iş yükü oluşturabilecek unsurlar ortadan kalkar, maliyetleriniz azalır.

03

Akınsoft Akaryakıt Programı Modülleri

Akınsoft Akaryakıt Programı, Wolvox ERP programı ile entegre olarak çalışır, Cari 1, Stok 1 ve İrsaliye modülleri ile tam entegrasyon sağlamaktadır.

04

7/24 Destek 

Akınsoft Akaryakıt Programı’nın hem Manisa, Turgutlu, Alaşehir, İzmir ve Salihli başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi satışları hem de satış sonrası destek hizmetleri için bize 0 (236) 312 6210 telefon numarasından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

  • Karlılığınızı Artırın

    Akınsoft Akaryakıt Programı iş gücü ihtiyacınızı azaltarak, süreçleri optimize eder, böylece karlılığınız artar.

  • Hazır Raporlar

    Program içerisinde bulunan hazır raporlar ile işletmenizi rakamlar üzerinden analiz ederek, doğru hamleleri yapabilirsiniz.

  • Müşteri Desteği

    Programın kullanımda yaşayacağınız her tür sıkıntıda uzman kadromuz ile yanınızdayız.