Yedekleme Sistemleri

Sisteminiz dahilindeki tüm verilerinizi yedeklemek ve güvenli bir şekilde koruyabilmek için en önemli gereksinimlerden olan yedekleme sistemleri, mevcut server altyapınız ile entegre çalışır. Füme Bilgisayar veri depolama ve yedekleme ihtiyaçlarınıza en nitelikli yanıtı veren yedekleme siteminizi tüm altyapı entegrasyonuları ile kuruyoruz.

01

Yedekleme Sistemleri

Kurumsal iş süreçlerinde bilişim teknolojilerinin yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanması, profesyonel yedekleme ve depolama sistemlerine yönelik bir ihtiyacın doğmasına neden oldu. Firmaların sahip oldukları verileri güvenilir bir şekilde yedeklemeye ve saklamaya ihtiyaç duymaları, bu hizmete yönelik yaratıcı ve inovatif teknolojilerin gelişmesine de olanak verdi. Füme Bilgisayar olarak teknoloji odaklı yazılım ve bilişim çözümleriyle yedekleme sistemleri alanındaki ihtiyaçlara da en pratik çözümleri sunmaktayız. Bilişim teknolojileri alanında önde gelen hizmet sağlayıcılarıyla işbirliği halinde olmamızın yanı sıra veri yedekleme ve depolama sistemleri alanında en yenilikçi teknolojileri kullanmaktayız.

02

Hızlı, Pratik ve Güvenilir

Verilerin güvenilir bir şekilde saklanması , saklanmakta olan verilere hızlı ve kolay erişim imkanı sunması gibi özellikler ile Füme Bilgisayar'ın sunmuş olduğu yedekleme sistemleri hizmeti, kurumsal süreçlerinizdeki birçok ihtiyacınıza yanıt verir niteliktedir. İş süreçlerinizin tamamına elastikiyet katacak ve bulut tabanlı yazılım çözümleriyle teknolojinin tüm olanaklarını şirketinize sunacak olan veri yedekleme sistemleri; müşteri, muhasebe ya da yönetimsel verilerinizi efektif bir şekilde saklamanıza olanak verir. Altyapısını kuracağınız yedekleme sisteminin hızlı olması, iş süreçlerine ciddi düzeyde etkisi olacak bir kriterdir. CRM yani müşteri ilişkileri yönetiminden muhasebe ve raporlamaya kadar birçok alanda veri yedekleme sistemleri, tüm bilgilerinize tek tıkla erişebilme imkanı sağlayacaktır.

03

Dijital İş Süreçlerinde Yedekleme Sistemleri Neden Önemli?

Profesyonel iş süreçlerinizi dijital teknolojilerle entegre bir hale getirdiyseniz, veri yönetimi sizin için en önemli başlıklardan biridir. Bu bağlamda iş süreçlerinizin tamamı, zamansal olarak veri yığınları olarak kayda alabilirsiniz. Kayda alacağınız tüm bu verilerin güvenli şekilde yedeklenmesi de iş süreçleriniz açısından kritik önem arz eder. Bu bağlamda dijital iş süreçlerinizi daha sistemli bir şekilde yürütebilmeniz açısından verilerinizi güvenli yollarla saklamanız gerekmektedir. Veri yedekleme ve depolama sistemleri, tüm iş süreçlerinizi dijitale taşımanız açısından büyük bir avantaj sağlamakla birlikte, sahip olduğunuz verilerin güvenli bir şekilde yedeklenip saklanabilmesi açısından da önemlidir. Füme Bilgisayar, bilişim teknolojileri ve yazılım hizmetleri alanında öncü bir kuruluş olmakla birlikte, veri yedekleme sistem kurulumu gibi hizmetleriyle de yaratıcı çözümler üretmektedir.

  • Kurulum Desteği

    Donanım ve hizmetin tamamının kurulumunun ve teslimatının en hızlı şekilde sağlanması açısından üst düzey bir hizmet yaşatmaya odaklanıyoruz. Özellikle kurulum aşamasındaki teknik detayların yükünden sizi kurtararak yedekleme sistemi hizmetimizi tüm altyapısıyla yaşam alanınıza taşıyoruz.

  • Müşteri Desteği

    Kurulum süresince ve ürünle yaşadığınız deneyimi zenginleştirmek adına talep ettiğiniz an yanınızda oluyoruz. En nitelikli ürün deneyimini yaşatmak için teknik sorunları minimize etmeye özen gösteriyor ve kesintisiz bir hizmet anlayışı benimsiyoruz.

  • Sunucu Bakımları & Güncellemeler

    Kullanım esnasında yedekleme sistemlerinin sunucu bakımlarını ve güncelleme gereksinimlerini uzman teknik ekibimizle en hızlı şekilde tamamlıyoruz. Veri yedekleme altyapısını en kullanışlı hale getirerek hizmetle yaşadığınız deneyimi maksimum seviyeye çıkartmayı amaçlıyoruz.