Yazıcı Bakım ve Onarımı

Printer yani yazıcı teknolojileri konusundaki uzmanlığımızla dahilinde teknik ve donanımsal sorunlarınıza çözüm üretmek için buradayız.

01

Yazıcı Bakım ve Onarımı

Printer ve yazıcı kullanımı esnasında yaşanacak muhtemel teknik arızalar uzman müdahalesi gerektiren sorunlardır. Bu süreçte yapılacak olan yanlış müdahaleler, yazıcınızın tamamen bozulmasına dolayısıyla kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir. Donanımsal olarak yaşanacak arızların onarımı için yazıcıların teknik anlamda uzman ekipler tarafından onarılması daha verimli sonuçlar verecektir. Yazıcıların teknik ya da donanımsal olarak onarılması sürecinde size en nitelikli hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Parça değişimleri ya da onarımları da dahil olmak üzere yazıcı bakımı ve onarımı hizmetimizde size en kapsamlı deneyimi yaşatmak en öncelikli amaçlarımız arasında yer alıyor.

02

Hızlı ve Nitelikli Hizmet Deneyimi

Yazıcı bakım ve onarımı hizmeti kapsamında sorunlarınızı hızlı ve nitelikli çözmek için uzman ekibimizle faaliyet gösteriyoruz. Donanımsal olarak printerın yani yazıcının parçalarında yaşanabilecek olan arızalar konusunda oldukça hızlı çözümler üretiyoruz. Dünyaca ünlü yazıcı markalarının yetkili parça sağlayıcıları ve servis hizmetleriyle olan anlaşmamız sayesinde yazıcı bakım ve onarımı sürecinde her şeyi prosedürüne uygun olarak yönetiyoruz. Aynı zamanda sağladığımız servis danışmalığı hizmetimizle tüm onarım süreci boyunca ürününüzle ve ürününüzdeki teknik sorunla alakalı soracağınız sorulara yanıt veriyoruz.

03

Ürün Geliştirme ve Parça Değişimi

Sahip olduğunuz yazıcı ve printer modellerinde yaşadığınız teknik ya da donanımsal arızaları gidermemizin yanı sıra hızlı parça değişimi gibi alanlarda da servis seçeneklerimiz mevcut. Hasarlı veya arızalı parçaların değiştirilmesi gibi hizmetlerimizle ürününüzün kullanım ömrünü uzatmaya dolayısıyla ürününüzle daha kaliteli bir deneyim yaşamanıza olanak veriyoruz. Aynı zamanda mevcut yazıcı performansınızdan memnun değilseniz ürününüzün performansını arttırmaya yönelik hizmet seçeneklerimiz de mevcuttur.

  • Nitelikli Servis Desteği

    Uzman ekibimizle hızlı ve kaliteli bir servis deneyimine hazır olun. Yazıcı ve printerlarınızdaki teknik arızaları hızlı bir şekilde tespit edip onarmak en önemli önceliğimiz.

  • Takip Edilebilir Servis Deneyimi

    Ürününüzü servise teslim ettikten, ürünü teslim alana dek tüm servis sürecini online olarak takip etmeniz mümkün. Bu sayede ürününüzün servis ve bakımın hangi aşamasında olduğunu kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

  • Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti

    Servis sürecini ihtiyaçlarınıza en iyi yanıt verecek şekilde yürütüyoruz. Teknik problemleri hızlı çözmeye ve sorularınızı yanıtlamaya hassasiyetle özen gösteriyoruz.