Yangın Alarm Sistemleri

Yangın alarm sistemleri, ofisler, şirketler, site - apartman gibi yaşam alanları, hastane, okul ve öğrenci yurdu gibi kamu kuruluşları gibi onlarca yerde insanların can ve mal güvenliği açısından büyük önem taşır.

01

Yangın Alarm Sistemleri

İşçi sağlığı ve güvenliği açısından birçok şirketin kullandığı sistemler olan yangın alarm sistemleri, yaşanabilecek olan tehlikeli durumlarda bir takım önlemlerle ya da uyarılarla tehlikeyi azaltmaktadırlar. Entegre çözümlerle kullanım esnasında güvenliği üst seviyeye çıkartan yangın alarm sistemleri, duman algılayıcı sensörler sayesinde tehlike anında uyarı vererek kullanıcıların önlem almasına olanak verirler. Füme Bilgisayar olarak teknolojiyle bütünleşik hizmet anlayışımız kapsamında yangın alarm sistemleri de bilgisayar destekli teknolojiler tarafından desteklenmektedir.

02

Entegre Kullanım Seçenekleriyle Üst Düzey Bir Güvenlik Deneyimi

Füme Bilgisayar olarak bilişim teknolojileri alanındaki tecrübemizden güç alarak güvenlik kamerası sistemlerinde olduğu gibi yangın alarm sistemlerinde de aynı teknoloji odaklılıkla hizmet anlayışına odaklanıyoruz. Bu bağlamda müşteri memnuniyetini ve güvenliğini amaçlayan iş ahlakımızla kullanım çeşitliliğini arttıran çözümler üretmeye öncelik veriyoruz. Aynı anlayışla altyapısını kurduğumuz güvenlik kamera sistemleri ile de çok yönlü bir güvenlik deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.

03

Can ve Mal Güvenliğini Arttıran Çözümler

Yangın, gaz kaçağı gibi tehlikeli durumlara karşı erken uyarı verme olanağına da sahip olan yangın alarm sistemleri kamu alanlarının güvenliğini arttıran sistemler olarak öne çıkıyor. Özellikle kalabalık ortamlarda kullanılması oldukça önemli olan yangın alarmı sistemleri, izlenebilir ve olası tehlike anında gerekli birimlerle iletişim kurabilecek sistemler olarak biliniyorlar. Bu bağlamda Füme Bilgisayar olarak tehlike anında bahsi geçen iletişimin en hızlı ve en güvenli şekilde sağlanması için yaptığımız işe üst düzey bir teknoloji katmaya özen gösteriyoruz.

  • Entegrasyon & Kurulumlar

    Yangın alarmı sistemleri, donanım ve yazılım olarak sistemli bir kurulumu yapılması gereken bir sistemdir. Füme bilgisayar olarak hizmeti, tüm entegrasyon ve kurulum seçenekleriyle anahtar teslim anlayışıyla tamamlıyoruz.

  • Çok Yönlü Müşteri Desteği

    Kurulum ve de kullanım aşamasında, yangın alarmı sistemleri ile alakalı tüm kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaya öncelik veriyoruz. Bu bağlamda yaşanabilecek sorunlara ve arızalara anında cevap verme konusunda son derece hassas davranıyoruz.

  • Kullanıcı Destek Seçenekleri

    Füme Bilgisayar olarak hizmet potansiyelini arttırmak ve güvenlik deneyimini daha üst bir seviyeye çıkarmaya öncelik veriyoruz. En önemli ilkelerimiz arasında yer alan arttırılmış bir kullanıcı deneyimini hedefliyoruz.