Mağaza Ürün Koruma Sistemleri

Mağaza ürün koruma sistemleri, satış konumunuzdaki ürünlerinizi alarm entegrasyonu ile hırsızlık gibi suçlara karşı güvence altına sistemlerdir.

...
01

Üst Düzey Ürün Koruma Güvencesi

Mağaza ürün koruma sistemleri, fiziksel mağazalarda satışı yapılmakta olan ürünlerin alarm entegrasyonu ile güvence altına alınma esasına dayanan ve çeşitli sensörler yardımıyla mağaza içerisinde kalmasını sağlayan güvenlik sistemleridir. Mağaza ürün koruma sistemleri; ödemesi alınmamış olan sistemlerin mağaza dışına çıkmasını alarm ve sinyallerle engelleyen, sensör odaklı bir koruma sitemi olarak öne çıkar. Bu bağlamda ürün koruma sistemleri, fiziki olarak perakende odaklı mağazacılık yapan şirketlerin ve esnafların kesinlikle kullanması gereken bir sistem olarak öne çıkar.

02

Ürün Koruma Sistemleri ile Ticari Varlığınızı Koruyun

Füme Bilgisayar'ın yenilikçi entegre çözümlerimizden biri olan ürün koruma sistemleri, mevcut satış yazılımlarınızla entegre çalışarak satışı yapılan ürünlerin alarm sistemi dışında kalmasına olanak verir. Mevcut ticaret varlığınızı güvence altına almak için en etkili yollardan biri olan ürün koruma sistemleri, özellikle hırsızlık gibi suçlara karşı ürünlerinizi korur ve ürünlerinizin mağaza içerisinde kalmasını sağlar. Ödemesi alınmayan ürünlerin mağazadan çıkarılması durumunda mevcut alarm sistemi eş zamanlı olarak devreye girer ve yaşanan olaya anında müdahale etmenize olanak verir.

03

Ürünlerinizin Kontrolü Sizde Olsun

Füme Bilgisayar olarak yazılım altyapısını ve donanımın kurduğumuz ürün koruma sistemleri; mağazalarda yaşanan ürün hırsızlıklarına karşı en yenilikçi çözümlerden biridir. Ürün koruma sistemi sayesinde ürünlerinizin tamamı tabiri caizse bir güvenlik çemberine alınır ve ödemesi yapılmayan her ürün sensörler tarafından izlenir. Ödemenin yapılmaması ve ürünün mağazadan çıkması durumunda alarm sistemi devreye girer. Devreye giren alarm sistemi konum bazlı olduğundan ürünün hangi kapıdan ve kim tarafından çıkarıldığını anlık olarak tespit etmenize olanak verir.

  • Gerçek Zamanlı Güvence

    Ürün koruma sistemleri, olası hırsızlık durumunda eş zamanlı olarak devreye girerek olaya anında müdahale etmenizi sağlıyor.

  • Entegre Güvenlik Sistemi

    Füme Bilgisayar, ürün koruma sistemleri ile mağazacılık anlayışınızı yeniden şekillendirmenize yardımcı oluyor. Güvenlik kameraları ve diğer alarm sistemleri ile entegre çalışan sistem, tüm fiziki ürünlerinizi koruma altına almanıza yardımcı oluyor.

  • Kullanım Desteği ve Güncelleme

    Füme Bilgisayar olarak yazılım ve donanım ürünlerimizi sürekli geliştirmeye özen gösteriyoruz. Bu bağlamda ürün geliştirmeleri kapsamında gerekli güncellemeleri sağlıyor ve kullanım deneyiminizi zenginleştirmeye özen gösteriyoruz.