Turnike Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri arasında oldukça önemli bir yere sahip olan turnike sistemleri; iş yerlerinde vardiya kontrol ve güvenlik amacıyla kullanılan sistemlerdir.

01

Yeni Nesil Entegre Turnikeler ile Çok Yönlü Kullanım Seçenekleri

Yeni nesil turnike sistemleri; iş yerlerinde, yüksek güvenlikli kurumların ve kuruluşların girişlerinde, devlet dairelerinde kullanılan güvenlik sistemleri olarak öne çıkar. Turnike sistemleri, güvenlik ve denetiminin kuralcı bir şekilde sağlanmasına olanak veren ve özellikle giriş çıkışın yoğun olduğu alanlarda düzeni sağlamak adına kullanılırlar. Füme Bilgisayar'ın yeni nesil turnike modelleri, zenginleştirilmiş kullanım seçenekleriyle ve diğer sistemlerle entegre olabilen teknolojileriyle güvenliğinizi bir adım ileriye taşıyor.

02

Farklı Alanlara Farklı Çözümler

Füme Bilgisayar olarak müşteriye özel çözümler üretmek en hassas önceliklerimizden biri. Bel tipi turnikeler, VIP turnike modelleri, engelli turnike geçişleri gibi opsiyonlarla kullanım önceliğinize yönelik çözümler sunuyoruz. Farklı koşullara yönelik geliştirdiğimiz ürünlerle kullanım deneyimini zenginleştirmeyi ve kullanım alanınızın güvenlik seviyesini arttırmayı hedefliyoruz. Ürünün kurulum aşamasında mevcut konumunuzun fiziksel ve stratejik özelliklerini göz önünde bulunduruyor konumunuzun özelliklerine yönelik çözümler üretiyoruz.

03

Mevcut Güvenlik Sistemlerinizle Entegre Kullanım

Geçiş kontrol sistemi olarak da adlandırılabilecek olan turnike sistemleri, mevcut alarm sistemi gibi güvenlik altyapınızla entegre bir şekilde çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu bağlamda turnike sisteminden yetkilendirilmemiş kullanıcıların geçişi halinde alarm sistemi devreye girecek ve yaşanan bu olayla eş zamanlı olarak önlem almanızı sağlayacaktır. Turnike geçiş kontrol sistemleri, mevcut güvenlik kamerası sisteminizle de entegre bir şekilde çalışabilmektedir. Bu bağlamda Füme Bilgisayar olarak güvenlik deneyiminizi maksimum seviyeye çıkartacak altyapıyı tüm entegrasyon seçeneklerini kullanım esnasında sağlamaya özen gösteriyoruz.

  • Kurulum ve Ürün Desteği

    Turnike sistemleri, geniş entegrasyon seçenekleri, yazılım ve donanım odaklı teknik altyapıları ile profesyonel kurulum süreci gerektiren bir hizmettir. Füme Bilgisayar olarak turnike sistemini tüm altyapı ve entegrasyon özellikleri de dahil olmak üzere alanınıza en nitelikli şekilde kuruyoruz.

  • Ürün Geliştirme ve Süreç Yönetimi

    Turnike sistemleri adı ürününüzü zaman içerisinde mevcut sisteminize uyum sağlayacak şekilde güncellemeye özen gösteriyoruz. Ürün kapsamındaki güncellemeleri ve ürün kullanımındaki teknik detayları sizinle eş zamanlı olarak paylaşarak deneyiminizi zenginleştiriyoruz.

  • Servis, Bakım & Onarım

    Ürün kullanımı ile alakalı teknik sorunlar, arızalar ve olası hasarlar durumunda yetkili servis ağımızı sürece dahil ediyoruz. Dolayısıyla tüm bakım, onarım ve tamir işlemlerini yetkili servis sağlayıcılar ile birlikte yürütüyoruz.