Takip Sistemleri

Takip sistemleri iş yerlerinde çalışanları performans odaklı takibinin yapılmasını, abonelik ve üyelik sistemiyle faaliyet gösteren kurumlarda iste üye takibinin yapılması amacıyla kullanılan yazılım odaklı sistemlerdir.

01

Takip Sistemleri ile Kurum İçi Yapılanmayı Optimize Edin

Takip sistemleri; yemekhane takip sistemi, tuvalet takip sistemi, abonelik takip sistemi gibi ürün gruplarına ayrılan denetim ve takip yazılımları olarak öne çıkarlar. Personel takip sistemleri, personelin mesai saati içerisinde performansını arttırmasına yönelik izlenmesini hedefleyen bir sistemdir. Bu bağlamda personel takip sistemlerinin, kurum içerisinde çalışan performansını arttırmaya yönelik bir denetim sistemi olduğunu söylemek yanlış olmaz. Asansör kart yetkilendirme sistemi gibi özelleştirilmiş çözümleri de barındıran takip sistemleri, özellikle kurumsal şirketlerdeki hiyerarşi ve kıdem derecelerinin çalışan nezninde uygulanabilmesi açısından önemlidirler.

02

Personel Takibi için En Uygun Çözümler

Personel takip sistemleri, şirket içi derecelendirmenin fiziksel ortamlara aktarabilmesi açısından yarar sağlayan çözümlerdir. Bu bağlamda şirketlerin bu gibi çözümlerle insan kaynakları süreçlerine esneklik kattıklarını söylemek yanlış olmaz. Takip sistemleri arasında diğer kullanışlı çözümlerden biri öğrenci, minibüs takip sistemi gibi çözümlerdir. Öğrenci takip sistemi, bel turnikesi gibi donanımsal ürünlerden veri akışını yazılım odaklı altyapıya aktararak takibini sağlayan bir sistemdir. İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde eğitim veren kurumlarda oldukça işlevsel olan öğrenci takip sistemi, öğrencilerin devamsızlık durumlarının dijital ortamlardan takip edilmesine olanak verir.

03

Özelleştirilebilir Takip Sistemi Çözümleri

Profesyonel süreçlerle alakalı her aşamaya uygulanabilecek olan takip sistemleri, kurumların ya da şirketlerin ihtiyaçlarına göre çözümler üretebilecek sistemlerdir. Yapılandıracak olan sistemleri, öğrenci takibi, abonelik takibi, ödeme takibi gibi alternatif şekillerde olabilir ve kurumların kendi ihtiyaçlarına yönelik şekillendirilebilir. Füme Bilgisayar olarak çok yönlü, kullanışlı ve diğer sistemlerle entegre çalışan takip sistemi entegrasyonları ile hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyoruz.

  • Kullanışlı ve Uygulanabilir Sistemler

    Füme Bilgisayar'ın yazılım çözümlerinden olan takip sistemleri, farklı alanlarda kullanım kolaylığı sağlayan sistemler olarak öne çıkar. Çok yönlü kullanım seçenekleri barındıran bu takip sistemleri, kurumsal ihtiyaçlara göre şekillendirilebilir.

  • Müşteri Odaklı Çözümler

    Füme Bilgisayar'ın müşteri odaklılık ilkesinden gücünü alan hizmet anlayışımızla, sorunlara yönelik özelleştirilebilir çözümler üretiyoruz. Takip sistemleri, diğer sistemlerle entegre olarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanıyoruz.

  • Tasarım ve Entegrasyon

    Takip sistemlerinin altyapılarının kurulum aşamalarından diğer sistemlerle olan bütünleşme sürecine kadar tüm detaylara odaklanıyoruz. Takip sisteminin tüm işlemleri bittikten sonra şirkete anahtar teslim elden teslim ediyoruz.