Personel Devam ve Kontrol Sistemi

En yenilikçi insan kaynakları teknolojilerinden biri olan Personel Devam ve Kontrol Sistemi hizmetinin kurulumunu, tüm altyapısı ve entegrasyonu seçenekleri ile gerçekleştiriyoruz.

01

Personel Devam ve Kontrol Sistemi

Teknoloji odaklı bir kurum kültürü yaratmak hem çalışanın hem de şirketin faaliyet gösterdiği sektördeki fırsatlara ve risklere yaklaşımını da şekillendirir. Personel devam ve kontrol sistemi gibi insan kaynakları uygulamalarındaki yenilikçi yöntemler, kurum içi inovatif bir enerji yaratacağı gibi çalışanın görev ve sorumluluklarına daha bilinçli bir şekilde yaklaşmasına olanak verecektir. Alanında öncü yazılım ve donanım sağlayıcılarından biri olan Füme Bilgisayar, yazılım destekli bir donanım hizmeti olan personel devam ve kontrol sistemi ile kurumsal müşterilerine çalışanlarıyla olan etkileşimlerini yeniden şekillendirme olanağı vermektedir. Personellerine yetki ve kıdemlerine göre şirket içerisinde fiziksel olarak farklı mekanlara giriş yetkisi sağlayan personel kontrol sistemi, aynı şekilde kurum içerisindeki yetki ve hiyerarşi düzenine geçerlilik getirmek isteyen firmalar için de ideal bir teknolojidir.

02

Personel Etkileşiminize Yeni Bir Soluk Katın

Personel devam ve kontrol sistemleri, çalışanlarınızla olan etkileşiminizi bir üst seviyeye çıkartmakla birlikte çalışanlarınızın devam saatlerini, mesai sürelerini günlük, haftalık ve aylık gibi farklı zaman dilimlerinde kayıt altına almanıza olanak vermektedir. Çalışanlarınızın vardiyaya giriş çıkış saati, günlük, haftalık ve aylık çalışma saatleri gibi değişkenleri net bir şekilde ölçümleyerek performans değerlendirme raporları oluşturabilirsiniz. Geleneksel ve sığ insan kaynakları uygulamalarının aksine personel devam kontrol sistemleri, şirketinizin insan kaynakları departmanı üzerindeki iş yükünü de azaltarak çalışanlar için yararlı olacak insan kaynakları aktivitelerine de zaman ayırmalarına olanak verir.

03

Devam Kontrol Sistemleri ile Şirketinize Yenilikçi Bir Ruh Katın

Personel devam ölçümlemesi gibi teknik konularda güvenilir ve net sonuçlar veren kontrol sistemleri, teknolojik derinliği olan bir kurum kültürü yaratmak isteyen firmalar için oldukça önemli bir çözüm. Alanında öncü bilişim teknolojileri sağlayıcısı konumunda olan Füme Bilgisayar, personel devam ve kontrol sistemleri gibi yenilikçi hizmetleriyle işverenlere personel devam yönetimi konusunda büyük avantajlar sağlamaktadır. İnovatif açıdan bakıldığında şirket içi dinamizm yaratmak, teknolojiyi çalışanların ofis içerisindeki yaşam alanlarına entegre etmek gibi bir avantaj sağlayan bu sistemlerin, çalışanlara üst düzey bir teknoloji deneyimi yaşattığını söylemek yanlış olmaz.

  • Hizmet & Satış Desteği

    İhtiyaç duyduğunuz hizmetin özelliklerini detaylı bir şekilde anladığımızdan emin olduktan sonra kişiselleştirilmiş bir servis deneyimi yaratmaya özen gösteriyoruz. Firmanız için en doğru hizmeti, en doğru ve en nitelikli şekilde sunduğumuzdan emin oluyoruz.

  • Sistem Kurulumu & Entegrasyonlar

    Personel devam ve kontrol sistemini, sizi tüm teknik iş yükünden soyutlayarak iş yerinize donanımsal ve yazılımsam olarak kuruyoruz. Gerekli entegrasyonları ve yetkilendirme işlemlerini yaparak tüm altyapıyı şirketiniz ve personelleriniz için kullanıma hazır hale getiriyoruz.

  • Ürün Geliştirme ve Güncellemeler

    Hizmet sağlayıcısı olarak satın aldığınız ürünle en iyi deneyimi yaşamanıza yardımcı oluyoruz. Sistemin bir bütün olarak sürekli güncellenmesine ve ihtiyaçlarınıza sürdürülebilir bir şekilde yanıt vermesine özen gösteriyoruz.