Otopark Bariyer Sistemleri

Otopark bariyer sistemleri; merkezi ödemeli, plakalı, bariyerli gibi farklı opsiyonları barındıran her biri yenilikçi teknolojilerle zenginleştirilmiş çok yönlü kullanım opsiyonu olan sistemler olarak öne çıkar.

01

Teknoloji ile Zenginleştirilmiş Otopark Bariyer Sistemleri

Otopark bariyer sistemleri, özellikle şehir otoparklarında , otomobil nüfusunun yoğun olduğu yerlerde kullanılan yaygın teknolojilerden biridir. Füme Bilgisayarın yenilikçi sistemleriyle yeni bir ivme kazanan otopark bariyer sistemleri, entegre kullanım seçenekleri sunmakla birlikte alana özel kullanım farklılıklarına sahip modellerle de öne çıkar. Plaka okuma sistemi, bariyer sistemi, oto yönlendirme sistemi, vale otopark sistemi gibi farklı opsiyonları bünyesinde barındıran otopark sistemleri kapsamında Füme Bilgisayar olarak mekana özel çözümler sunmaya özen gösteriyoruz.

02

Mekana Özel Otopark Bariyer Sistemi

Füme Bilgisayar olarak çok yönlü ürün kategorimizde teknolojiyle ve çeşitli entegrasyonlarla zenginleştirilmiş otopark bariyer sistemi seçenekleri mevcuttur. Otomatik bariyer sistemleri, araçların geçiş sürecinde tüm işlevi otomatik olarak halleden sistemlerdir. Diğer sistemlerle kolay entegre olan oto takip bariyer sistemleri daha teknolojik çözümler arasında yer almakla birlikte kullanışlı ve kolay kontrollüdürler. Otomatik ödeme sistemi entegrasyonlu otopark bariyer sistemleri daha kullanışlı ve kolay modüller olarak öne çıkar. Mekana özel olarak tasarlanan diğer bir otopark bariyer sistemi, plaka okuma entegrasyonlu bariyer sistemidir. Plaka okuma entegrasyonlu sistem mevcut güvenlik kamerası sistemiyle eş zamanlı çalışarak giren araçların plakalarını sisteme gerçek zamanlı olarak aktaran bir teknoloji çözümüdür.

03

Arttırılmış Bir Teknoloji Deneyimi: Entegre Otopark Sistemleri

Entegre otopark sistemleri, arttırılmış teknoloji çözümleri olmakla birlikte kullanıcı deneyimine vurgu yapan seçeneklerdir. Kullanım kolaylığı ve diğer teknolojilerle rahat bir şekilde çalışması açısından entegre otopark bariyer sistemleri, mevcut konumdaki tüm veri akışını tek bir sistem üzerinden yönetir. Bu entegrasyon kapsamında giren çıkan araç verisi, araçların park konumları, ödeme bilgileri gibi tüm karmaşık veriler, Füme Bilgisayar'ın altyapısını kuracağı entegre sistem tarafından yapılandırılacaktır.

  • Kullanıcı Odaklı Hizmet Deneyimi

    Füme Bilgisayar, müşteri odaklılık ilkesinden gücünü alıp teknolojiyle bütünleştirdiği tüm hizmetlerinde kullanıcı deneyimini zenginleştirmeyi hedefler. Bu bağlamda otopark bariyer sistemi hizmetimizde, tüm müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz ve mevcut teknolojik altyapımızla en verimli hizmetleri sunmaya odaklanıyoruz.

  • Donanım ve Yazılım Desteği

    Otopark bariyer sistemleri, yazılım ve donanım odaklı hizmetler olduğundan kurulumlarının profesyonel bir şekilde yapılmaları gerekmektedir. Bu bağlamda Füme Bilgisayar olarak kurulum esnasında alanınızın stratejik özelliklerini göz önünde bulunduruyor ve en uygun çözümleri üreterek kurulumu gerçekleştiriyoruz.

  • Kullanıcı Dostu Ürün Tasarımı

    Gerek otopark bariyer sistemlerinde gerek altyapının diğer sistemlerle olan entegrasyon sürecinde kullanıcı dostu bir ürün deneyimi yaşatmaya odaklanıyoruz. Ürünü daha kolay ve daha etkili bir şekilde kullanabilmeniz açısından sürekli geliştiriyor ve kullanıcı dostu bir tasarımı hedefliyoruz.