Analog Kamera Sistemleri

Analog kamera sistemleri, yaygın olarak kullanılan ve güvenlik sektöründe gelenekselleşmiş güvenlik olarak öne çıkarlar.

01

Analog Kamera ve Güvenlik Sistemleri

TV kablolu sistemler olarak da bilinen analog sistemler, en eski güvenlik sistemlerinden biri olarak bilinir. Uzun zamandan beri birçok alanda kullanılan analog kamera sistemleri, günümüzde de yenilikçi teknolojilerle daha kullanışlı hale gelmiştir. Geleneksel analog kamera sistemlerinin düşük görüntü kalitesi yerine 4K görüntülemeye ve HD görüntü kaydı almaya olanak veren sistemler mevcuttur. Bu bağlamda analog kamera ve güvenlik sistemlerini yenilikçi yollarla kullanmanın mümkün olduğunu söylemek yanlış olmaz.

02

Yeni Analog Kamera Teknolojilerinde Arttırılmış Görüntü Kalitesi

Geleneksel kullanım seçeneklerine oranla daha yenilikçi yollarla tasarlanan Analog HD güvenlik kameraları, gündelik kullanımlar için oldukça uygun seçeneklerdir. Üst düzey görüntü kalitesi ve diğer teknolojilerle entegre olabilme gibi özellikleri sayesinde yenilikçi analog kameraların oldukça kullanışlı seçenekler olduklarını söylemek yanlış olmaz. Bir diğer bağlamda yeni analog güvenlik kameraları, geleneksel modellere oranla daha esnek kullanım seçeneklerine de sahiptir.

03

Arttırılmış Güvenlik Deneyimi

Yeni teknolojilerle zenginleştirilen analog güvenlik kamerası sistemlerinde görüntülerin kayıt altına alınması ve paylaşılması geleneksel yöntemlere oranla daha kolaydırlar. Bu bağlamda yenilikçi analog kamera sistemleri, kayıt altına alınan görüntülerin paylaşım seçenekleri açısından üst düzey bir kolaylık sağlarlar. Füme Bilgisayar olarak tüm entegrasyon ve özelleştirme seçenekleriyle kurulumunu yaptığımız analog kamera sistemleri, iş yerinizi, evinizi ya da yaşam alanlarınızı güvence altına alabilmeniz açısından oldukça faydalıdırlar. Çok yönlü izleme seçenekleri sunan analog kameralar, 360 derece izleme gibi seçenekleri sayesinde de kullanım deneyimini zenginleştiriyor. Analog kameralar aynı şekilde iş yerlerini gibi yaşam alanlarını daha güvenli hale getirmek için diğer akıllı teknolojilerle iletişim kuracak şekilde de kurulabiliyor.

  • Satış ve Kurulum Desteği

    Füme Bilgisayar olarak ürün ile alakalı kullanım seçeneklerini kullanıcıya daha iyi bir şekilde aktarmaya özen gösteriyoruz.

  • Üst Düzey Hizmet Deneyimi

    Hizmet kalitesini arttırmak adına alternatif çözümler ve kullanıcıya yönelik özelleştirilmiş opsiyonlar sunuyoruz. Özellikle ürün deneyimini arttırmak adına alanın stratejik yapısını göz önünde bulundurarak haritalandırma yapıyoruz.

  • Arttırılmış Hizmet Potansiyeli

    Kullanıcı taleplerini dikkate alarak geliştirilmiş yenilikçi çözümler ve ürün kullanım sürecinin tamamına yönelik ürün danışmanlığı. Müşteri odaklılık ilkesinden gücümüzü alarak üst düzey bir hizmet deneyimi yaşatmak en önemli önceliğimiz.