AHD Kamera Sistemleri Nedir ve Nasıl Çalışır?

AHD Kamera sistemleri bir diğer deyişle analog HD Kamera sistemleri, 1080 pixel'e varan çözünürlüklerde görüntü elde edebilecek şekilde dizayn edilmiş ileri teknoloji ürünüdür.

01

AHD Kamera Sistemleri ve Güvenlik Çözümleri ile Tanışın

AHD güvenlik kamera sistemleri, analog teknolojilerle dijital teknolojilerin bir araya gelmesiyle yapılandırılan bir güvenlik sistemi olarak öne çıkar. Popülaritesi 2010'lı yıllardan sonra artmaya başlayan AHD Kamera sistemleri, CCTV altyapısı kullanılarak elde edilen görüntülerin dijital ortamda saklanmasına, depolanmasına ve yedeklenmesine olanak verir. Özellikle kesintisiz olarak izlenen ortamlarda etkili bir çözüm olan AHD Güvenlik kamera sistemleri, kullanıcıların görüntülere çoklu ortamlarda erişmelerine olanak verir. Aynı şekilde yüksek çözünürlüklü görüntü akışı, ortamın daha gerçekçi bir şekilde izlenmesine olanak verir.

02

AHD Kamera Sistemleri ile Ultra Kaliteli Görüntü İzlencesi

Füme Bilgisayar olarak en yenilikçi güvenlik çözümlerinden biri olan Analog HD Kamera sistemleri, kullanıcılarına daha esnek kullanım opsiyonları sunan çözümlerdir. Dijital teknolojilerle bütünleşik bir güvenlik altyapısı kurmak için en uygun sistemlerden biri olan AHD Kamera sistemleri, kullanıcı odaklı bir kullanım seçeneği sağlamaktadır. Görüntü kalitesi, verilerin saklanması ve depolanması, veri paylaşımı gibi opsiyonlara da sahip olan AHD Kamera sistemleri, erişim kolaylığı açısından da uygun kullanım seçenekleri sağlar.

03

Yenilikçi Teknolojilerle Zenginleştirilmiş Görüntüleme Opsiyonları

AHD Kamera sistemleri, özellikle görüntü ve video teknolojisinde yaşanan yeniliklerden beslenen bir sistemdir. Görüntü deneyimini daha gerçekçi bir seviyeye ulaştıran AHD Güvenlik kamera sistemleri, Füme Bilgisayar olarak en yenilikçi teknolojilerimizden biridir. Görüntü kalitesinin yanı sıra AHD Güvenlik kamera sistemlerinin bir diğer ayrıştırıcı özelliği, verinin çoklu ortamlara aktarılabilmesi opsiyonudur. Bu opsiyon sayesinde AHD güvenlik sistemi, kullanıcılara farklı zaman dilimlerinde farklı mekanlarda gerçek zamanlı olarak verilere ulaşma olanağı verir.

  • Altyapı Güvencesi

    Füme Bilgisayar olarak AHD güvenlik kamera sisteminin altyapısını tüm kullanım güvenceleriyle birlikte sağlıyoruz. Kullanım ve ürün deneyimini zenginleştirmek adına süreci ürün danışmanlığı hizmetiyle destekliyoruz.

  • Garanti ve Servis Güvencesi

    Dünyaca ünlü markaların ürünlerini yetkili tedarikçileri ile olan iş ortaklığımız hizmet standartlarımızı yükseltmemize olanak veriyor. Kullanım esnasından ürünle alakalı yaşanacak olası arızaları garanti ve servis kapsamında gideriyoruz.

  • Çok Yönlü Müşteri Diyaloğu

    Üstün hizmet anlayışımız ile hem satın alma hem kurulum hem de kullanım sürecinde sürdürülebilir bir müşteri diyaloğu hedefliyoruz. Ürün yaşam döngüsünü kapsayan bu diyalog sayesinde kullanıcılarımızın üründen maksimum verin almasını sağlıyoruz.